16512

پایانه فروشگاهی (دستگاه کارتخوان یا پوز ) چیست و چه کاربردی دارد؟

دستگاه پوز (کارتخوان) یا در اصطلاح عامیانه پایانه فروشگاهی,دستگاهی است که از طریق ارتباط خط  تلفن ،کابل شبکه  و یا از طریق سیم کارت و وای فای، با اتصال به سیستم بانکی کشوری , خدماتی از جمله انتقال وجه از حساب شما به حساب فروشنده را فراهم میسازد.   

دارندگان دستگاه پوز یا پایانه فروشگاهی میتوانند به جای گرفتن وجه نقد از مشتریان در هر لحظه با کشیدن کارت مشتری ، حساب بانکی خود را شارژ نمایند.این روش دریافت پول از لحاظ امنیتی بسیار بالا بوده و پول شما همیشه در حساب بانکی خود محفوظ خواهد بود و از شمارش پول به صورت دستی یا واریز وجه در بانک خودداری و در وقت صرفه جویی خواهد شد.

از امکانات جالب این دستگاه این است که میتوانید هر زمان که خواستید از حساب بانکی خود موجودی بگیرید یا اینکه قبوض ماهیانه خود را با آن پرداخت کنید !

در حال حاضر دستگاه های کارتخوان ،به ابزار جدا نشدنی هر کسب و کاری تبدیل شده اند.یک دستگاه کارتخوان لازمه هر نوع شغلی با هر سطح از درامدی میباشد.

کارتخوان ها نیز در این سال ها پیشرفت های قابل ملاحضه ای داشتند که یکی از بزرگترین آن ها رواج دستگاه کارتخوان سیار بوده است.

دستگاه پوز سیار این امکان را به صاحبان مشاغل میدهند در صورتی که امکان برقراری از طریق سیستم شبکه ای (تلفن , wifi و ....) را نداشته باشند از این نوع دستگاه پوز با استفاده از سیستم GPRS (سیمکارت تلفن همراه) بهره مند شوند و در هر موقعیت مکانی بتوانند حساب بانکی خود را شارژ نمایند.

هنگامی که میخواهید از میزان حساب بانکی خود مطلع شوید علاوه بر دستگاه های خود پرداز اگر در محل کار , فروشگاه و یا شرکت خود دستگاه کارتخوان پوز داشته باشید به راحتی در مدت چند ثانیه میتوانید از حساب خود موجودی بگیرید.

برای این کار لازم است کارت خود را داخل دستگاه پوز کشیده و رمز کارت را وارد کرده و پس از فشردن دکمه تایید دستگاه رسیدی که همان مبلغ موجودی بانک است را به شما تحویل میدهد .

فروشگاه پوز تمپر با بیش از 5 سال سابقه حرفه ای در امور خرید و فروش , آموزش حرفه ای تعمیرا،مشاوره صحیح در انتخاب دستگاه کارت خوان مورد نیاز ,خدمات پس از فروش و پشتیبانی انواع دستگاه در خدمت مشتریان گرامی میباشد.