16512

شرایط استفاده

شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌ها و خدمات فروشگاه اینترنتی پوز تمپر

ورود کاربران به وب‏‌سایت فروشگاه اینترنتی پوز تمپر هنگام استفاده از پروفایل شخصی، و سایر خدمات ارائه شده توسط پوز تمپر به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط، قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات است.

توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین از سوی کاربر است.

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های فروشگاه اینترنتی پوز تمپر منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مربوطه است.

در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌ها تغییری ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات پوز تمپر اقدام کند.

تعریف فروشنده

محصولات ارایه شده در وب‌سایت که شامل دستگاه پوز ثابت,دستگاه پوز سیار,قطعات فنی,قطعات جانبی , استند,زیف و پروگرامر,ایزار تعمیرات است توسط پوز تمپر قابل فروش و دارای گارانتی سه , شش و یکساله میباشند.

مسئولیت‌های مربوط به کیفیت، قیمت، محتوا، شرایط و همچنین خدمات پس از فروش محصول بر عهده پوز تمپر است.
فاکتور کالاهایی در سایت عرضه می‌شود، در صورت درخواست خریدار توسط فروشنده ارسال می‌شود.
سفارشاتی که طی ساعات اداری به ثبت برسند حداکثر 4 ساعت زمان خواهند برد تا به دست مشتریان ساکن تهران برسند و برای مشتریان سایر شهرستان ها بین 1 تا 3 روز زمان خواهند برد.