16512

دریافت دستگاه کارتخوان سیار

شما هم به دنبال گرفتن دستگاه کارتخوان رایگان هستید ؟ پوز تمپر در این مقاله قصد دارد راهکارها و شرایط لازم برای گرفتن دستگاه پوز رایگان را به شما نشان دهد.

شرایط دریافت دستگاه کارتخوان رایگان 

تنها راه داشتن کارتخوان سیار دریافت آن از شعب بانک ها میباشد . از آنجایی که شعب بانک ها تعداد محدودی از این کارتخوان ها دارند ترجیح میدهند کارتخوان رایگان را به پذیرنده ای اختصاص دهند که تراکنش بالایی دارد به همین خاطر طبق شرایط خاص آن را به یک سری افراد میدهند . در ادامه شرایط دریافت کارتخوان رایگان را برای شما نام می بریم : 

داشتن جواز کسب 

مهم ترین فاکتور برای داشتن کارتخوان سیار رایگان , جواز کسب است . داشتن جواز کسب برای شعب بانک ها معنی یک کسب و کار با تراکنش بالا میدهد . 

گرفتن صورت حساب 

داشتن صورت حساب با تعداد و مبالغ تراکنش بالا یکی از مدارکی است که به شما امکان دریافت کارتخوان سیار رایگان را میدهد 

تراکنش بالا

مهم ترین درخواست بانک از شما این است که کسب و کار شما به گونه ای باشد که دارای تعداد تراکنش بالا با مبالغ بالا باشد . به عبارتی کسب و کاری که روزانه بین 50 تا 60 تراکنش داشته باشد میتواند دستگاه کارتخوان سیار رایگان دریافت کند مانند :

مطب ها , سوپر مارکت ها , رستوران های خاص که دارای پیک های بسیار و صندوق فروش متعدد هستند 

بلوکه کردن حساب 

شعب بانک به هیچ عنوان بدون ضمانت کارتخوان سیار خود را به شما نمیدهد مگر اینکه از مشتریان ویژه آن شعب باشید که آن هم به ندرت رخ میدهد . هنگام درخواست کارتخوان مهم ترین چیزی که شعب بانک از شما طلب میکنند مبلغی به عنوان رهن است که باید در حساب خود بلوکه کتید . در سال های اخیر این رقم چیزی بین 500 هزار توامن تا دو میلیون تومان بود اما در حال حاضر بین 2 میلیون تومان تا 5 میلیون تومان بسته به نوع بانک متغیر است .

جمع بندی

با توجه به کاربرد و مزایای بسیاری که دستگاه های کارتخوان سیار دارند اکثر مشاغل درصدد دریافت این نوع کارتخوان ها هستند . دستگاه کارتخوان سیار رایگان نیز اصولا به کسب و کارهایی ارائه میگردد که دارای تراکنش های بالا چه از نظر تعدادی و چه از نظر مبلغ تراکنش باشد.